Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям нелегально продали ювелірних прикрас із Криму на 50 млн гривень

Схема діяла протягом кількох років і принесла її учасникам чималий зиск.

В Україні вільно реалізовували ювелірні вироби, виготовлені в анексованому Росією Криму та нелегально завезені на материкову територію держави. За документами, прикраси мали нібито легальне українське походження.

Ювелірні вироби з Криму_02

Схему організувала група ділків із АРК. Продукцію з окупованої Росією території завозили через КПВВ "Чонгар". "Ювелірні вироби реалізовували під виглядом товарів виготовлених у "материковій" Україні в торгово-розважальних центрах по всій території країни без сплати податків та обов’язкових відрахувань до державного бюджету", - пояснили з цього приводу в СБУ.

Оперативники спецслужби викрили злочинну схему під час відпрацювання заходів, спрямованих на протидію контрабанді та тіньовій економіці. "Під час проведення у Києві санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили підпільний склад, на якому акумулювались готові до продажу ювелірні вироби, речі та документи, що підтверджують протиправну діяльність фігурантів кримінального провадження. Упродовж 2015-2019 років, за попередніми оцінками, зловмисники без сплати обов’язкових відрахувань до державного бюджету реалізували ювелірну продукцію на суму понад 50 мільйонів гривень", - наголошують в СБУ.

Ювелірні вироби з Криму_01
Служба безпеки України

Згідно офіційних даних, провадження відкрито за двома статтями Кримінального кодексу України. Досудове розслідування в його межах триває.

Цього літа, через рік після оголошення в розшук, правоохоронці затримали організатора озброєної групи, яка здійснювала напади на ювелірні магазини в Україні.

ВідеоОхоронець столичної ювелірки голіруч прогнав грабіжника

На озброєного грабіжника з голими руками. Охоронець столичної ювелірки відвоював свій магазин. Він спробував висмикнути рушницю з рук зловмисника, однак той почав відстрілюватися.  

Охоронець столичної ювелірки голіруч прогнав грабіжника

Залиште свій коментар

Вибір редакції