Українцям порадили, як не панікувати на фоні постійної терористичної загрози

Правоохоронці закликають людей в разі чогось підозрілого відразу повідомляти на "гарячі лінії".

Україна вперше зустрілася з поняттям "міжнародний тероризм". Хвилі повідомлень про замінування та можливість терактів. Правоохоронці закликають людей бути пильними і в разі чогось підозрілого - відразу повідомляти на "гарячі лінії", йдеться в сюжеті ТСН. 19:30

Хвилі псевдозамінувань прокотилися одночасно різними куточками країни. У столиці в один день повідомляють про шість закладених вибухівок.  Правоохоронці закликають бути пильними, особливо в місцях масового скупчення людей та громадському транспорті, бо одне із завдань терористів - посіяти паніку. 

За словами фахівців, стрес, підвищена тривога  - усе це обовязково мине, але з часом. 

У непередбачуваних ситуаціях психологи кажуть, що головне - не панікувати, заспокоїти тих, хто поруч  і чітко виконувати  вказівки правоохоронців. 

Українці знаходяться під постійною терористичною загрозою

Україна вперше стикнулась із поняттям міжнародного тероризму. Поступають все нові повідомлення про замінування та можливість терактів. Правоохоронці закликають людей бути пильними.

Карл Волох радить спокійно сприймати навіть обшуки в будь-яких місцях скупчення людей. Таке практикують в Ізраїлі. Каже, українцям попервах це може здатися принизливим, але саме такі обшуки можуть урятувати життя. 

"Нехай вже ліпше мене щоразу, особливо жінкам це буде складно, будуть дивитися в сумку, а чоловіків будуть обдзвонювати на вході в торгівельний центр, але принаймні знати, що там мене не чекає", - запевняє експерт. 

В Україні правоохоронці роблять перші спроби співпраці з громадянами: відкривають безкоштовну гарячу лінію. У разі непередбачуваних ситуацій та підозрілих знахідок просять повідомляти про це негайно. 

Як вже раніше повідомялося, українці стали купувати більше пістолетів і бронежилетів замість квартир та авто.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: