Українцям радять звикати до "нового" літа з шаленою спекою та раптовими грозами

Дата публікації
Українцям радять звикати до "нового" літа з шаленою спекою та раптовими грозами

Українцям порадили чекати несподіваного літа

Науковці звинувачуюють в аномальній погоді Гольфстрім.

Починаючи з липня, температура в країні лише зростатиме, а до якої межі - передбачити не можуть навіть фахівці, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Та заспокоюють, що до США нам ще далеко. Захід Штатів просто таки кипить. Каліфорнія, Арізона, Невада нагріваються до аномальних 57 градусів за Цельсієм. Побито абсолютний світовий рекорд початку 20 сторіччя.

Виною всьому, стверджують науковці, зміни в русі Гольфстріму. Тепла течія повернулася від Європи на 800 км у бік Північної Америки. Цього достатньо, щоб погода дивувала на обох континентах.

У Києві опівдні стовпчик термометра повзе до 30 градусів. Днями, обіцяють метеорологи, така температура буде вже о восьмій ранку.

Неочікувані зливи зі шквальними вітрами посеред спекотного дня – до такого літа варто звикати, стверджують фахівці. Та цьогорічний величезний град здивував навіть метеорологів.

Українців цього літа атакує неймовірна спека

Українців цього літа атакує неймовірна спека

Спека ще не сягнула піку, а в "швидкій" вже почався сезон літніх недуг – це застуди та перегріви. Медики радять не вдаватись у крайнощі: пити теплу, а не холодну воду, більше часу проводити на повітрі, але в затінку.

Небезпеку може становити й занадто холодна температура кондиціонера. Для здоровя оптимальними є 24 градуси, стверджують медики. І наголошують, щоб витримати спеку, перед виходом краще прийняти контрастний душ, закінчуючи теплою водою.

Кореспондент ТСН Ксенія Марченко

Наступна публікація