Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям заборонили брати понад 50 кг багажу в поїздки залізницею

Важкі речі відтепер дозволено перевозити тільки у спеціальних вагонах.

Мінінфраструктури оновило правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України. Зміни вже набули чинності, повідомляє ЛІГА:ЗАКОН.

Серед найбільш вагомих змін – нова редакція правил перевезення ручної поклажі в усіх категоріях вагонів та поїздів. Тепер багаж не повинен перевищувати 50 кг. Якщо ручна поклажа важить до 36 кг або 36 кг, то вартість її перевезення входить у вартість квитка. Якщо багаж важчий, то він оплачується додатково згідно чинного тарифу. Але якщо багаж сягає 50 кг, перевозити його у пасажирських вагонах забороняється.

ВідеоУкрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Національний банк України встановив такий курс валют: долар коштує 26,96 грн, а офіційний курс євро – 30,46 грн. Кому перерахують величезні суми за газ та скільки додаткових поїздів призначила Укрзалізниця на Великдень – дивіться у сюжеті.

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Також у поїздах категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" забороняється перевезення велосипедів у разі відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні.

Як повідомлялося, експерти Світового банку візьмуть участь в процесі реформування "Укрзалізниці". Як запевнив міністр інфраструктури Володимир Омелян, вони вже працюють над стратегією реформування, приділяючи особливу увагу питанням підвищення операційної ефективності, якості послуг, мінімізації та нівелювання ризиків лібералізації ринку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції