Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям загрожує до 15 років в'язниці за участь у проведенні російських "виборів" у Криму – прокуратура

Їм загрожує кримінальна відповідальність за державну зраду.

Громадянам України, які беруть участь в організації проведення "виборів" президента Росії в окупованому Криму, загрожує кримінальна відповідальність за державну зраду.

Про це повідомив заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко, передає Радіо Свобода.

"Якщо це громадянин України, то в разі доведення його провини, йому може загрожувати покарання за державну зраду, яке передбачає навіть до 15 років позбавлення волі й відповідальність за незаконне проведення виборів, які Кримінальний кодекс кваліфікує теж як злочин", – повідомив він.

Якщо ж у проведенні "виборів" на окупованому півострові братимуть участь громадяни Росії, то їм загрожує кримінальна відповідальність за захоплення державної влади й посягання на територіальну цілісність України.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ. Україна надіслала ноту протесту Росії через проведення в анексованому Криму та на окупованому Донбасі виборів президента РФ. Лише за умови невідкриття там дільниць Росія зможе провести голосування в дипломатичних представництвах на вільній території України. 

ВідеоВибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

У Росії починається великий політичний театр. Президентська виборча кампанія стартувала офіційно. На догоду новому іміджеві Володимира Путіна навіть змінили дату виборів. Дільниці мали би відкритися 11 березня, але все трапиться на тиждень пізніше – 18-го - в річницю анексії Криму. Бо Путін бачить себе вже не борцем з тероризмом в Чечні, і не секс-символом Росії, а збирачем земель.

Вибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції