Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна розпочне нові пошуки нафти й газу в Чорному морі

Для цього використовуватимуть унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт.

Сьогодні, 6 липня, з Одеси відійде рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна "Искатель", яке розшукуватиме нафту і газ на Північно-західному шельфі Чорного моря.

Про це повідомив в.о. голови Держслужби геології та надр Олег Кирилюк у Facebook.

Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть тривати 15 днів поруч із Кілійсько-Зміїним уступом та Криловським прогином.

За словами Кирилюка, "Искатель" - унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високочастотної. Низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність.

Україна починає чергові пошуки нафти й газу в Чорному морі! Сьогодні, 6 липня 2018 року, в Одесі відбудеться відхід в...

Опубліковано Олегом Кирилюком П'ятниця, 6 липня 2018 р.

Він також нагадав, що 2015 року було відновлено фінансування морських робіт, і після трьох років сухого відстою здійснено поточний ремонт і докове обстеження.

"Також хочу зазначити, що південний регіон країни - найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.За даними науковців, запаси газу становлять на менше 40 млрд куб м газу на площі 7 тис. кв. м", - повідомив Кирилюк.

Нагадаємо, у кінці травня в Україні знайшли нове родовище газу. Вивчені запаси родовища становлять понад 300 мільйонів кубометрів, а перспективні ресурси оцінюють у понад 1,5 мільярда кубометрів.

ВідеоУкраїна відновила пошук нафти та газу на чорноморському шельфі

Залиште свій коментар

Вибір редакції