Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець із заблокованого лайнера через коронавірус розповів про ситуацію на борту. Ексклюзив ТСН

Українське МЗС вирішує, чи евакуювати на батьківщину український екіпаж

Вже 61 особа інфікована коронавірусом  на лайнері неподалік Японії. При цьому жоден з 25 українців, які перебувають на облавку у складі команди, поки не захворів.

Про це повідомив один з членів екіпажу, з яким вдалося зв’язатися ТСН .

За словами нашого співвітчизника, нині на кораблі карантин, зачинені усі пасажирські зони, пересуватися можна лише команді і то у масках та рукавичках. Попри це, українець зазначає, паніки немає.

Загалом жертвами смертоносного коронавірусу у світі вже стали 636 людей, понад 31 тисяча має підтверджені симптоми. Серед загиблих і лікар, який ще наприкінці грудня першим почав бити на сполох через загадкову недугу. Тоді влада хотіла його заарештувати за поширення чуток та паніки. Люди у соцмережах обурені таким ставленням до медика і вимагають від уряду не приховувати правди.

Є повідомлення і про перше зараження у Китаї новонародженого. За попередніми даними, хворобу передала дитині інфікована мати.

Українське МЗС нині тримає контакт з нашими громадянами у країні, а також вирішує, чи евакуювати на батьківщину український екіпаж з лайнера, що стоїть на карантині в Японії. Тамтешня влада нікому окрім хворих, яких відправляють до шпиталю, не дозволяє полишати облавок.

«Ми хочемо, щоб екіпаж та пасажири залишалися на борту і чекали у своїх кімнатах. Ми вживаємо усіх необхідних заходів, щоби попередити поширення інфекції. Особливу увагу ми приділяємо старшим людям, які найбільш вразливі», - каже міністр охорони здоровя, добробуту і праці Японії Като Кацунобу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції