Українець опинився в переліку 100 найнебезпечніших злочинців світу

Інтерпол створив список зі 100 небезпечних злочинців з інформацією про них, до якого увійшов українець - один з організаторів афери "Еліта-центру".

Олег Шестак. Фото www.interpol.int
AFP
Олег Шестак. Фото www.interpol.int
Інтерпол оприлюднив фотографії й інформацію про злочинців, розшукуваних у рамках операції Infra-Red (International Fugitive Round-Up and Arrest - Red Notices). Про це повідомляється у прес-релізі організації, опублікованому на її офіційному сайті 5 липня. До списку увійшов один громадянин України.

Список із більш ніж 100 небезпечних злочинців, доповнений фотографіями, також розміщений на сайті Інтерполу. Розшукувані особи згруповані по 29 країнах, що звернулися за допомогою в розшуку злочинців. Одна людина була оголошена в розшук за запитом влади України, 13 осіб - за запитом канадської влади, 37 осіб - за запитом США.

Розшукуваного українця звуть Олег Шестак. Ордер на його арешт за шахрайство був виданий у Києві.

Олег Шестак був заступником генерального керівника групи будівельних компаній "Еліта-центр" Олександра Волконського. Вони є основними фiгурантами афери, здiйсненої групою компанiй "Елiта-Центр" на ринку житлового будiвництва в Києві.

Нагадаємо, за даними МВС, в результаті будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1760 людей. Всього в інвесторів шахрайським шляхом вкрадено понад 100 мільйонів доларів.

Постраждалі інвестори вклали гроші в житло, яке аферисти так і не побудували.

Читайте також:

Екс-главу Інтерполу визнали винним у корупції

Литва не видасть Росії двох підозрюваних у тероризмі

Чавес наказав Інтерполу заарештувати свого критика

ВідеоУкраїнець опинився в переліку 100 найнебезпечніших злочинців світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: