Українець, який втік від піратів, повернувся додому

У МЗС повідомили, що український моряк, якому вдалося втекти від сомалійських піратів з захопленого ними судна MV Beluga Nomination, повернувся додому.

Громадянин України, якому вдалося втікти з захопленого сомалійськими піратами судна MV Beluga Nomination, повернувся додому.

Про це розповів прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.

За його словами, моряк повернувся додому ще 4 лютого. Його ім'я не називають. За даними ЗМІ, це другий помічник капітана, мешканець Ізмаїла Дмитро Т.

"Коли мене не бачили пірати, стрибнув на шлюпку і поплив", - розповів він.

Нагадаємо, про втечу громадянина України з захопленого піратами судна, стало відомо 30 січня. Повідомлялося, що йому і громадянинові Філіппін вдалося втікти у рятувальній шлюпці, коли данський фрегат Esbern Snare і патрульний катер Сейшельських островів, які прийшли на допомогу, відкрили вогонь по піратах. Моряків підібрав данський корабель.

Подробиці переговорів з піратами, які веде компанія-судновласник, не розголошуються.

Про захоплення за 100 кілометрів від Сейшельських островів судна MV Beluga Nomination стало відомо наприкінці січня 2011 року. До складу екіпажа входили 12 осіб - громадяни України, Росії, Філіппін і Польщі. Двох моряків пірати застрелили, ще один, імовірно, громадянин Росії, загинув, коли стрибнув за борт.

Нагадаємо, ще один бранець піратів, старший механік танкера Marida Marguerite Олег Дереглазов, який повернувся додому після 8 місяців полону, розповів про ув'язнення. За його словами, моряків мало не щодня виводили на палубу на розстріл.

Читайте також:

Українець утік від сомалійських піратів

Пірати влаштували стрілянину на судні з українцями: двоє загиблих

Пірати вбили ще одного моряка суховантажу Beluga Nomination з українцями на борту

ООН вирішила проблему сомалійських піратів: їх працевлаштують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: