Україні до Митного союзу заважає вступити СОТ

Україна не може вступити в Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану, оскільки є членом СОТ.

Україна не може вступити до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану, оскільки є членом Світової організації торгівлі.

Про це заявив голова державної митної служби України Ігор Калетник на прес-конференції в Лівадійському палаці, де в середу відбулося 51-е засідання Ради керівників митних служб держав СНД.

"Україна сьогодні знаходиться у СОТ, тому неможливий (вступ у митний союз) доти, поки ми не дорівняємо відповідні обов'язки, які взяла Україна в зв'язку зі вступом (до СОТ) по тим ставкам і відповідним тарифам, що існують у наших колег", - сказав Калетник.

У свою чергу, керівник Федеральної митної служби Росії Андрій Бельянінов на прес-конференції відзначив, що митний союз є митною організацією і тому ніхто не змушує Україну в нього вступати.

"Митний союз це абсолютно добровільна організація, ніякого насильства або диктату тут немає і бути не може", - наголосив він.

При цьому він додав: "Відбулося політичне рішення і ми в рамках цих політичних рішень рухаємося до того, щоб до 1 липня митний союз почав своє життя".

Читайте також:

Мєдвєдєв: членство у СОТ - це не морквина, яку нам пропонують за хорошу поведінку

Лукашенко погодився на поступки при створенні Митного союзу

Росія і Казахстан створили Митний союз без Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: