Україні порадили не очікувати на повернення грошей Лазаренка

Згідно з американським кримінальним кодексом, всі кошти, незаконно отримані на території США, ніколи не повертаються.

 Гроші Павла Лазаренка не можуть бути повернуті в Україні, оскільки кримінальну справу проти нього порушено на території США. Про це повідомив народний депутат з фракції НУ-НС, колишній керівник Національного бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов.

Таким чином нардеп прокоментував повідомлення про те, що ГПУ нібито відновила розслідування кримінальної справи проти екс-прем'єр-міністра Лазаренка.

Куликов зазначив, що згідно з американським кримінальним кодексом, всі кошти, незаконно отримані на території США, ніколи не повертаються.

"Бюджет США відразу конфіскує ці гроші, і я не можу собі уявити, щоб Конгрес Сполучених Штатів зробив виняток для України - це був би перший прецедент за 200 років", - підкреслив нардеп.

На питання, чи варто відновлювати в Україну справу проти Павла Лазаренка, співрозмовник агентства відповів, що Лазаренко відбуває свій термін у США.

"Якщо є щось, що не врахував американське законодавство, тоді це варто робити, але якщо немає, то немає, і це більш політичне питання", - відзначив Куликов.

Нагадаємо, нещодавно Кабмін доручив юридичними інструментами домогтися повернення активів, незаконно вилучених Павлом Лазаренком з українського бюджету.

Читайте також:

Табачник натякнув, що Тимошенко прийшла в політику з ліжка Лазаренка

Адвокат Лазаренка спростувала інформацію про його повернення в Україну

У Азарова впевнені, що гроші Лазаренка можна повернути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: