Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук заявив, що Україна зацікавлена у довгостроковому контракті з "Газпромом" на транзит газу

Укладення проміжного контракту не цікаве.

Україна зацікавлена у довгостроковому контракті з російським "Газпромом" на транзит газу. 

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу, пише "РБК-Україна".

За словами Гончарука, Україна не зацікавлена в укладенні проміжного контракту. Має бути довгостроковий контракт, у рамках якого сторони будуть працювати на європейських умовах.

 "У рамках переговорах ці домовленості мають обговорюватися вільно, без тиску з точки зору політичних позицій. Ми наполягаємо, що Україні потрібен не якийсь там проміжний варіант на один рік, щоб росіяни могли завершити свою інфраструктуру, за допомогою якої вони будуть тиснути на Україну і Європу", - зазначив Гончарук.

Гончарук не назвав конкретні положення контракту. Глава Кабміну наголосив на тому, що наразі тривають переговори.

Як повідомлялося, 18 листопада російський "Газпром" направив українському "Нафтогазу" офіційну пропозицію щодо подовження транзиту газу. Він пропонує Україні або подовжити старий транзитний контракт, який закінчується 31 грудня нинішнього року, або укласти новий договір на один рік. Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель назвав неприйнятною таку пропозицію.

Відео "Нафтогаз" у листопаді підвищив ціну на газ для населення майже на 15%

На торгах цього тижня зафіксовано рекордно низьку ціну за електрику "на добу вперед". Фахівці енергоринку кажуть, що це результат початку боротьби з монополіями та електроолігархами. А от чи позначиться це на ціні товарів, будемо стежити. Поки ж "Нафтогаз" у листопаді підвищив ціну газу для населення майже на 15% - це буде видно вже в грудневих платіжках.    

"Нафтогаз" у листопаді підвищив ціну на газ для населення майже на 15%

Залиште свій коментар

Вибір редакції