Перейти до змісту
Україні потрібно повністю перейти на контрактну армію - Арахамія

За словами Арахамії, "40% української армії - це не бойовий склад".

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що Україні потрібно повністю перейти на контрактну армію.

Про це він заявив в етері ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

"Нам потрібна стовідсоткова контрактна армія, дуже гарно озброєна. (Потрібно - ред.) мати ракетну програму, флот. А в тилу все, що можна автоматизувати і оптимізувати, має бути оптимізовано", - зазначив він.

За словами політика, частина "не бойового складу" в українські армії сягає приблизно 40%.

"З них десь 25% - люди, які просто беруть одні папери та носять в іншу кімнату, і потім забирають ще папери, і в іншу. Навіть військові наші жартують і кажуть: "Ми - українська паперова армія", - пояснив Арахамія.

Він додав, що сьогодні варто "нарощувати бойовий склад та скорочувати не бойовий".

"Оптимізувати з точки зору бойового складу. І бюджет на розвиток формувати, а не на проїдання. Тому що оця тилова частина витрачає на себе дуже багато коштів і це не оптимально", - сказав він.

Як повідомлялося, у жовтні-грудні 2020 року понад 13,5 тисячі українських громадян підлягають призову на строкову військову службу. 

Раніше Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що планує восени 2020 року скоротити кількість призовників на строкову військову службу. Це пояснюється великою кількістю українців, залучених до військової служби за контрактом. 

Відео Осінній призов стартував: до кінця року мають залучити понад 13 тисяч новобранців

Осінній призов стартував: до кінця року мають залучити понад 13 тисяч новобранців. На службу кличуть хлопців віком від 20 до 26 років. 18-19-річні йдуть до війська винятково за власним бажанням. Цього разу призовників буде на півтори тисячі менше, ніж зазвичай. Компенсувати зменшення новобранців планують за рахунок контрактників. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Осінній призов стартував: до кінця року мають залучити понад 13 тисяч новобранців

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин