Україні прогнозують місяць спеки, а потім різке похолодання аж до заморозків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом найближчого тижня країну охоплять дощі.

Найближчі 5 днів погодна картина в Україні не зміниться – дощі, подекуди зі зливами, до вихідних не припиняться, йдеться у ТСН.16:45.

Однак за такою погодою, як нині, кажуть метеорологи, ми сумуватимемо після 20-го липня - на місяць усю країну захоплять посуха і спека. Температура вдень майже не опускатиметься нижче 30 градусів.

А от у другій половині серпня очікуємо різке зниження температури літо завершиться. У вересні вже можливі заморозки.

"Наприкінці серпня має бути затік холоду на більшості території України. Затік холоду може принести наприкінці серпня-початку вересня, наприкінці вересня різке похолодання і навіть заморозки", - повідомила метеоролог Вазіра Мартазінова.

У вівторок, 16 липня, метеорологи прогнозують вночі місцями, вдень повсюди короткочасні дощі, грози; в Приазов'ї та східних областях подекуди значні дощі, град та шквали. 

ВідеоПогода на тиждень: синоптики прогнозують дощі майже по всій Україні

Найближчі 5 днів погодна картина в Україні не зміниться - дощі подекуди зі зливами до вихідних не припиняться. Однак за такою погодою, як нині, кажуть метеорологи, ми сумуватимемо після 20 липня - на місяць всю країну захопить посуха і спека. Температура вдень майже не опускатиметься нижче 30 градусів. А от в другій половині серпня очікуємо різке зниження температури - літо завершиться. У вересні вже можливі заморозки.  

Погода на тиждень: синоптики прогнозують дощі майже по всій Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції