Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україні прогнозують світове лідерство у втраті трудових ресурсів

Серед лідерів втрат працездатного населення також Росія та Білорусь.

Україна посяде перше місце у світі у втраті трудових ресурсів 2019 року.

Такий прогноз зробила консалтингова компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) у своєму звіті Global Economy Watch за січень 2019 року.

В огляді зазначають, що 1999 року скорочення працездатного населення спостерігалося лише в 16 країнах світу. У 2018 році таких країн було вже 39.

При цьому скорочення трудових ресурсів спостерігається у всіх 23 країнах регіону Східної Європи, куди входить також і Україна. Поточного року  Україна втратить майже 1,5% трудових ресурсів, вважають аналітики.

У десятку за скороченням робочої сили також входять Болгарія, Румунія, Литва, Латвія, Угорщина, Молдова, Хорватія, Росія і Білорусь.

Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики розповіли, скільки українських заробітчан працює за кордоном. За підрахунками міністерства, за 9 місяців минулого року українські заробітчани переказали додому 8 млрд доларів.

ВідеоУ Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

У Києві за добу люди викидають тисячу тонн сміття. Сміттєзвалище, яке розташоване за сорок кілометрів від столиці, поблизу села Підгірці, переповнене відходами. Токсична рідина, яку виділяють відходи, загрожує навколишньому середовищу. Щоб вберегти столицю від сміттєвого лиха, в Києві хочуть побудувати сучасний сміттєпереробний завод.

У Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

Залиште свій коментар

Вибір редакції