Україні загрожує епідемія грипу

В Україні очікується активізація епідемічного процесу грипу.

В Україні очікується активізація епідемічного процесу грипу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я. За 5 тижнів 2009 р. у всіх 10 контрольних містах УЦГ показники захворюваності на грип та ГРІ перебували на неепідемічному рівні. В цілому у всіх містах статистичний показник реєстрованої захворюваності зріс на 10,3%, порівняно з попереднім тижнем.

У Запоріжжі реєструється стрімке зростання захворюваності на грип. Показник захворюваності серед усього населення зріс на 54,8 %, а серед дітей 7-14 років – на 166,5 %. З 2 лютого в цьому місті введено позачергові шкільні канікули з метою стримування зростання захворюваності.

У дитячих вікових групах рівні захворюваності на грип та ГРІ в цілому по 10 містах зросли серед дітей 0-2 років на 2,3 %, серед дітей 3-6 років - на 16,0 %) та серед дітей 6-14 років - на 30,7 %).

За даними обласних вірусологічних лабораторій, захворюваність в основному була зумовлена активізацією респіраторних вірусів: аденовірусів, та вірусів парагрипу.

Інтенсивний підйом захворюваності на грип реєструється в Швеції, Німеччині, Польщі та Швейцарії. Серед збудників переважають віруси грипу А(H3N2).

Читайте також:
Вчені відкрили секрет захисту клітин від раку
Японці розробили універсальну вакцину від грипу
У Китаї у чоловіка виявлений "пташиний грип"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: