Українка, яка народила мертве дитя на Ariana, стала козирною картою піратів

Сомалійські пірати відмовляються відпустити хвору жінку, шантажуючи нею власника балкера Ariana.

В однієї із заручниць піратів Сомалі із захопленого ними судна Ariana стався викидень, вона потребує медичної допомоги. Крім медичної допомоги, жінці бракує елементарних санітарних умов. Але пірати відмовляються відпустити бодай одну полонянку.

Цю інформацію в понеділок підтвердив головний редактор інтернет-видання Морской бюллетень Совфрахт Михайло Войтенко.

"Ця нещасна жінка стала свого роду козирною картою піратів - використовуючи її відчайдушне положення, вони підсилили натиск на судновласника, вимагаючи швидкої домовленості по викупу і його доставці". Рівень піратського зла і насильства зростає", - констатує Войтенко.

Нагадаємо, 24 липня Морський бюлетень Совфрахт опублікував листа, отриманого від моряків захопленого піратами Сомалі українського балкера Ariana, в якому екіпаж повідомляє про своє критичне положення.

Судно Ariana з українським екіпажем у складі 24 чоловік (серед них дві жінки) було захоплене піратами Сомалі 2 травня. Суховантаж йшов під прапором Мальти.

Днями стало також відомо, що є жертва на іншому захопленому судні, турецькому балкері Horizon 1, там був поранений один з моряків, невідомо за яких обставин. Відомо також, що індійський військовий корабель, намагаючись зупинити піратів при захваті судна, обстріляв їх, причому одного убив, іншого важко ранив.

Судячи по інших діях індійських військових, можна передбачити, що мали місце низька бойова виучка і повна зневага життями моряків цивільних судів. Поранення і можливо загибель турецького моряка – явна відповідь піратів на дії індійських військових.

Читайте також:

Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

Пірати піддали тортурам екіпаж судна Ariana

Пірати зажадали викуп за українських моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: