Українка отримала титул "Найкрасивіша жінка Всесвіту"

Спеціальне звання черкащанка отримала перед фіналом конкурсу Mrs Universe 2017

Черкащанка Юліана Короченцева на конкурсі "Місіс Всесвіт" в ПАР отримала титул "Найкрасивіша жінка Всесвіту".

Про це сама Юліана розповіла на своїй сторінці в Facebook, - передає Сlutch.

"Дорогі друзі! Перші новини з конкурсної програми Місіс Всесвіт 2017 !!! Сьогодні на офіційній церемонії вручення спеціальних титулів мене визнали найкрасивішою жінкою Всесвіту! Титул woman Mrs. Universe Mrs. BEAUTIFUL WOMEN журі вручили українці! ", - написала дівчина.

Дорогие друзья! Первые новости с конкурсной программы Миссис Вселенная 2017!!! Сегодня на официальной церемонии вручени...

Опубліковано Yuliana Korochentseva 1 вересня 2017 р.

Відомо, що Юліана Короченцева народилася в Черкасах. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепіано і загальноосвітню - із золотою медаллю, після чого вибрала професію співробітника правоохоронних органів. Юридична освіта Юліана отримала в Луганській академії внутрішніх справ на слідчо-криміналістичному факультеті, працювала в ОВС. Згодом вийшла заміж і народила двох дітей.

Юліана має досвід роботи на телебаченні і радіо, знімає короткометражні фільми та рекламу, пише статті, сценарії, організує культурні та освітні проекти для дітей, в тому числі благодійні заходи для дітей - вимушених переселенців із зони АТО.

Залиште свій коментар