Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка потрапила до списку 30 молодих лідерів Європи за версією Forbes

Юлія Тичківська потрапила до категорії "Закон та політика".

Україна Юлія Тичківська потрапила до списку топ-30 лідерів Європи віком до 30 років за версією журналу Forbes.

Церемонія нагородження відбулася 22 січня у Лондоні, повідомляє українська скаутська організація Пласт, членом якої є Тичківська.

Forbes вже втретє складає перелік 30 найуспішніших людей Європи віком до 30 років. Усі номінанти розділені на 14 категорій. Юлія Тичківська потрапила до категорії "Закон та політика", куди увійшла молодь, що бореться за права людей та кращий уряд.

28-річна Юлія Тичківська є співзасновницею Відкритого Університету Майдану, що виник під час Революції Гідності на Майдані 2013-14 років. Зараз він став інтернет-платформою для освіти громадянського суспільства.

Окрім того, Тичківська заснувала Центр вільних ринків Бендукідзе для сприяння свободі, відкритому уряду та вільним ринкам.

Нагадаємо, минулого року до престижного європейського рейтингу Forbes потрапило троє українців. 

До переліку 30 успішних людей віком до 30 років увійшли 29-річна засновниця міжнародного тижня моди у Києві Дар'я Шаповалова та 21-річна дизайнерка Анна Кареніна. Молодих українок експерти визнали новаторами у сфері мистецтв. До рейтингу потрапив також 20-річний українець Антон Марчук. Його відзначили у номінації новаторів в галузі права та політики. Антон Марчук став відомим завдяки участі в антикорупційній діяльності та виступам на Світовому Форумі Демократії та Варшавському самміті. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції