Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка програла чилійцю суд за право на власну 3-річну дитину

Львів’янка планує подавати апеляцію та не збирається віддавати сина його батькові.

Мама-українка і тато-чилієць не можуть поділити свого сина. 3-річного Марка забрали з Південної Америки і привезли до Львова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із чоловіком Ольга Бочко познайомилася п’ять років тому по інтернету: Рубен  освідчився, посватався і повіз українку в Чилі. Для Ольги це був другий шлюб, а для 48-річного чоловіка перший. Після народження дитини стосунки різко погіршилися. "Нежить – ти погана матір. Не помазала під памперсом кремом від засмаги – ти погана матір. Я хотів дитину, але не хотів сім’ю. Тобто я вже просто зрозуміла, що людина просто хотіла дитину. За сурогатну матір треба платити гроші і все", - каже мама Марка.

ВідеоТрирічного Марка не можуть поділити мама-українка і тато-чилієць

Після погіршення стосунків жінка забрала сина з Південної Америки і привезла до Львова. Чоловік вирішив повернути хлопчика і подав до суду. Українська феміда поки що на боці іноземця. 

Трирічного Марка не можуть поділити мама-українка і тато-чилієць

Коли синові минув рік, Ольга вирішила поїхати на Батьківщину. Рубен дозволив вивезти дитину на три місяці, але назад жінка вже не повернулася. Її чоловік подав до суду, Оля була впевнена, що Феміда стане на її бік, адже Марк за документами українець, а держава має захистити свого громадянина. "Батько дитини дав нотаріальний дозвіл на проживання, реєстрацію дитини тут зі мною у Львові. Ось оригінал. Тобто фактично він визнав країною проживання Україну", - каже жінка. Натомість суд вирішив, що вона утримує сина на території країни нелегально і має повернути Марка до Чилі.

Останні два роки Марк бачить батька лише у екрані телефона. Іспанської хлопчик не знає, тож поспілкуватися не вдається. Щойно Ольга каже, що з ним хочуть поговорити журналісти, Рубен одразу перериває зв’язок. Відмовляється від спілкування  і український адвокат чилійця. Суддя своє рішення не коментує, а незалежний юрист, до якого журналісти звернулися по роз’яснення, припустив, що справу розглянули формально, адже суд узяв до уваги лише той факт, що батько не давав згоди на зміну місця проживання дитини. " Дитина тут ходить в садочок, вона тут має належне місце проживання і тут вона живе з мамою. І в першу чергу суд мав би виходити з інтересів саме дитини. Якщо мама хоче, щоб дитина жила з нею постійно в Україні, вона має право окремо звернутися з таким позовом", - вважає юрист Тетяна Жидачек.

Фотогалерея У Маріуполі матір на три дні закрила своїх дітей у квартирі і "пішла до магазину" (4 фото)

Фахівці соцслужби, які  свідчили у суді, переконані, що переселення до Південної Америки стане для Марка стресом, такі ж висновки дали і психологи. "Дитина вже два роки перебуває на території України, тобто адаптувалася до відповідного соціуму дитячого, сімейного, тому враховуючи і пояснення матері, було прийнято висновок про недоцільність повернення дитини на території республіки Чилі", - твердить керівник відділу у справах дітей Сихівської райадміністрації Андрій Коваль. Відтак Ольга збирається подаватиме апеляцію і обіцяє не віддавати дитину до Чилі за жодних обставин.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції