Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка стала жертвою віртуального кохання: жінці загрожує смерть через наркотики

Рідні не можуть вийти на зв'язок із Аллою Олійник.

Смертельна кара загрожує українці, яку затримали в Гонконгу за контрабанду наркотиків. Їх знайшли в сумці, яку їй передали для коханого. Дівчина встигла передзвонити подрузі і відтоді зв'язатися з нею не вдається, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Подруга Алли Олійник повідомила, що опинилась за гратами, бо в неї в сумці знайшли нібито наркотики.

У Міністерстві закордонних справ затримання дівчини не підтверджують. Ось уже два дні як всі запити від ТСН лишаються без відповіді. Тому двоюрідні сестри Алли прийшли до харківської поліції писати заяву про зникнення дівчини. "Щоб втрутився Інтерпол, щоб дійсно дали нам підтвердження цієї ситуації у письмовому вигляді. Поки ми не отримали підтвердження у паперовому вигляді, спілкуватися ніяк не зможемо. Вона там абсолютно сама - без допомоги, підтримки у чужій країні", - розповіла Ірина Гудзенко, сестра затриманої жінки.

Рідні затриманої твердять: 35-річну Аллу ошукали. Розповідають, що з коханим, жителем Тайланду, вона познайомилась два місяці тому через соцмережі. Він тричі запрошував її на побачення в різні країни - довелося навіть звільнитися, бо стільки відпусток у дівчини не було. Алла працювала медичною сестрою в обласному лабораторному центрі. Щойно іноземець їй освідчився – звільнилася з роботи, зібрала речі покинула орендовану квартиру і полетіла.

Проте жодного разу побачитися з коханим їй так і не вдалося. Дівчина розповідала подрузі, що у транзитних аеропортах невідомі передавали для чоловіка сумки, але приходив за ними не наречений, а незнайомці. Чому вона одразу не запідозрила погане - родичі не розуміють. "Дитина законослухняна. Загалом я вважаю, що стала жертвою психологічної обробки", - не виключає  Ірина Лоцкіна, тітка затриманої жінки.

Визволяти дівчину з біди взялися її тітка і подруга. Але поки всі їхні дзвінки ні до українського МЗСс, ні до Посольства Китаю лишаються без відповіді. Жодного зв’язку з дівчиною так і не вдалося встановити.

Юлія Семененко

Відео Смертельна кара загрожує українці, яку затримали у Гонконгу за контрабанду наркотиків

Їх знайшли у сумці, яку їй передали для коханого. Дівчина встигла передзвонити подрузі і з того часу зв’язатися з нею не вдається. Що вдалося з’ясувати рідним Алли Олійник з Харкова - знає ТСН.    

Смертельна кара загрожує українці, яку затримали у Гонконгу за контрабанду наркотиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції