Українка виграла позов про статеву дискримінацію у швейцарського банку

Лондонський суд ухвалив, що швейцарський інвестиційний банк Credit Suisse дискримінував українку за статевою ознакою. Жінка вимагає 13,5 млн фунтів стерлінгів компенсації.

Українка Оксана Денисенко виграла судовий процес у свого працедавця - швейцарського інвестиційного банку Credit Suisse. Лондонський суд ухвалив, що банк дискримінував її за статевою ознакою.

Денисенко прийшла в Credit Suisse працювати в 2004 році і стала віце-президентом по Україні. Перед тим, як в березні 2006 року піти в декрет, вона запропонувала кандидатуру українця Юрія Костроби, який мав обіймати її посаду на час декрету.

Але після повернення на роботу виявилося, що жінка змушена ділити посаду з колегою. У грудні 2007 року Денисенко потрапила під скорочення.

Суд Східного Лондона з трудових питань ухвалив, що в даному випадку мала місце статева дискримінація. Адже Денисенко (яка отримувала, як передбачено, шестизначну зарплату - на рік у британських фунтах) була скорочена саме через свою вагітність.

Проте в Credit Suisse стверджують, що тримали двох співробітників на одній посаді через стрімке зростання ринку. Представники банку заявили, що їхня установа завжди надає всім рівні можливості і ніколи нікого не дискримінувала.

Сума компенсації буде визначена пізніше, але Денисенко вимагає 13,5 млн фунтів стерлінгів.

Читайте також:

На Азарова подали в суд за дискримінацію жінок

У чоловіків на півгодини більше вільного часу, ніж у жінок

Обама визнав, що не доплачує жінкам

На виставці в США представили першу жінку секс-робота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: