Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка, яка перебуває у комі в єгипетській лікарні, потребує значної суми для повернення додому

Припускають, що дівчина захворіла на менінгіт і вірусний енцефаліт.

Українка, якій раптово стало зле на пляжі у Єгипті й вона впала в кому, можуть сьогодні привезти до лікування до Києва, якщо її родині вдасться зібрати протягом дня 14 000 доларів. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, українська туристка Юлія Шпічка перебуває у міжнародному госпіталі Шарм-ель-Шейх. Повідомляється, що в суботу, 6 серпня, літаком санітарної авіації дівчину привезуть в Україну о 20.15 в аеропорт Жуляни.

Протягом усього перельоту на спеціальному обладнанні хворій робитимуть штучну вентиляцію легенів.

Українку лікуватимуть в інфекційному відділенні Олександрівської клінічної лікарні міста Києва. Страхова компанія відмовилася повністю оплачувати транспортування хворої в Україну, оскільки страховий поліс був обмежений сумою в 20 тисяч доларів. Тому родині хворої потрібно назбирати ще 14 тисяч доларів, яких не вистачає для повної оплати вартості послуг авіаційної компанії.

Зазначимо, дівчина вже кілька днів перебуває в медикаментозній комі. За словами чоловіка, попередній діагноз, який поставили єгипетські лікарі - менінгіт і вірусний енцефаліт.

Сім'я звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти Юлії Шпічки фінансово. Це можна зробити за допомогою поповнення картки ПриватБанку 5168-7573-0782-2041. Одержувач Негрій Віктор Григорович (батько дівчини). З родиною постраждалої українки можна зв'язатися за телефонами: 098-507-13-80 (брат Богдан), телефон 097-900-01-81 (Олександр, чоловік) і 099-481-32-65 (Дмитро, друг).

Залиште свій коментар

Вибір редакції