Українка заочно виграла суд в ізраїльських сутенерів

Українці вдалося створити унікальний судовий прецедент - вона відсудила рекордну компенсацію за примушення до проституції, будучи відсутньою на суді.

Громадянка України, що стала в Ізраїлі жертвою работоргівлі, відсудила рекордно високу компенсацію за власні поневіряння - майже 60 тисяч євро. Унікальність справи ще й в тому, що суд відбувався за відсутності позивачки.

Уродженку одного з великих обласних центрів на Сході України свого часу було депортовано за незаконне перебування на території Ізраїлю та заняття проституцією. Та за допомогою правозахисників та сприяння МВС України вона звернулася із цивільним позовом проти своїх колишніх кривдників.

Ізраїльський суд оцінив страждання жінки у 50 тисяч євро й призначив колишнім сутенерам ще 10 тисяч євро виплат штрафних санкцій. Це рішення вони намагалися опротестувати через Верховний суд, проте невдало.

Судді найвищої інстанції постановили, що відсутність постраждалої українки на судовому процесі не може слугувати причиною для відмови у задоволенні її позову.

Ізраїльські експерти галузі юриспруденції наголошують, що заочний виграш справи створив важливий судовий прецедент - віднині навіть депортовані жертви работоргівлі зможуть подавати компенсаційні скарги напряму з України до ізраїльських судів, маючи дуже високі шанси виграти справу.

Читайте також:

На Донеччині затримали групу, яка продавала дітей на органи

Мешканець Житомирщини продавав односельчан у рабство

Грузинські гінекологи торгували дітьми

Луценка оштрафували на 5 тисяч за звинувачення в проституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: