Українка заробила на коханні іноземців тисячі доларів

37-річна бізнес-леді з Кременчука, озброївшись фотокарткою відомої актриси, закохувала в себе іноземців через Інтернет.

7 тисяч доларів заробила на почуттях іноземця кременчуцька аферистка. Гроші жінка примудрилася заробляти на фотокартці відомої російської акторки Катерини Гусєвої, видаючи її зображення за власне. Шахрайка так причарувала іноземця, що той помчав до Кременчука аж із Нью-Джерсі.

Інтернет-переписка та романтичні стосунки з вродливою українкою на відстані майже півроку зігрівали серце самотнього іноземця. Закоханий американець робив усе можливе, аби побачитись з омріяною дівчиною. Кілька разів він надсилав гроші на білет, візу, але щоразу у "його Каті" раптово з'являлися якісь проблеми. Те, що його дурять - чоловік дізнався лише приїхавши до Кременчуцької лікарні, де начебто працювала його кохана. Вона повідомила, що у мами інсульт, і закоханий кинув все і прилетів в Україну.

У лікарні іноземця зустріли з подивом - той показував медикам фото актриси, а вимагав зустрічі з медсестрою та її хворою мамою. На диво, анкетні дані його коханої повністю збігалися з даними справжньої медсестри, утім, і вона і її мама були живі-здорові, виглядали інакше і жодного відношення до Інтернет-роману не мали.

Ошуканий наречений звернувся до міліції й вже за кілька тижнів правоохоронці вийшли на аферистку. Нею виявилася доволі відома в Кременчуці 37-річна бізнес-леді. Беззаперечними доказами її шахрайства стала переписка з іноземцем - він, здається, не перший, хто потрапив на гачок "псевдо актриси"

Анатолій Кононенко, керівник Кременчуцького міського управління міліції каже: "Під час затримання коли зайшли співробітники міліції з понятими, вона намагалася взяти ноутбук і викинути у вікно. Дані є що такі потерпілі маються і в США і в країнах Європи".

За півроку знайомства чоловік здійснив 9 грошових переказів на загальну суму 7 тисяч доларів. Ошуканий іноземець повернувся на батьківщину з розбитим серцем, повертати грошей він не просить, лише сподівається на справедливе покарання аферистки за українськими законами.

Читайте також:

Віртуальна шпигунка "розколола" найсекретніші відомства США

Шахрайка видурила в москвичів мільйони рублів від імені Юрія Лужкова

Мільйон доларів на фальшивих похоронах заробили дві американки

ВідеоКохання в мережі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: