Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка зазіхнула на рекорд Гіннеса з найбільшою у світі колекцією сонечок

Жінка вже тричі перевершувала власні національні рекорди, а тепер замислилися над створенням музею.

Дніпрянка Надія Комарова зібрала 11680 витворів із сонечками. Її колекція увійшла до Книги рекордів України і тепер готується до рекорду Гіннеса, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її квартира – ціле царство сонечок. Його створила математик за фахом, котра захопилася цими жуками ще в дитинстві. "Це реально антидепресант для мене. Я підживлююся, заряджаюся ними, як батарейками, вони мені допомагають", - зізналася колекціонер.

ВідеоЖителька Дніпра зібрала у колекцію 11680 виробів із сонечками

11680 - саме стільки витворів із сонечками в колекції дніпрянки Надії Комарової. Милування в дитинстві стало справжнім захопленням. Вона вже тричі увійшла до Книги рекордів України і тепер готується до рекорду Гіннесса. Це - найбільша в світі колекція витворів, присвячених цим комахам у цяточку.

Жителька Дніпра зібрала у колекцію 11680 виробів із сонечками

Перші 2 тисячі у колекцію Комарова зібрала блискавично, чимало дарували друзі та знайомі. Далі жінка ретельно відшукувала все, що присвячено сонечкам. Особливо вона цінує ексклюзивні вироби – зроблені українськими майстрами вручну. Єдине, чого не збирає з сонечками – їжу. "Як я можу з’їсти сонечко? Це як дитину", - каже вона.

Надія жартує, що батьки зберегли картинку з дівчинкою у вбранні сонечка, тож її пристрасть була передбачена одразу. Жінка зробила тату і має приголомшливе зібрання аксесуарів, проте одяг із сонечками не вдягає принципово, бо виступає за помірну красу. "Щоби це було красиво, щоби це радувало людей. Може бути одна ось така штучка на голові, але кожен буде йти та посміхатися", - пояснила Комарова.

Серед червоного царства сонечок єдина інша тварина – кіт Пульс. Попри такий незвичний інтер’єр, жити цілком комфортно, переконує Надія. Вона заробляє продажем парфумерії, нові екземляри до колекції купує сама. Батьки та дорослий син Надію підтримують, навіть незнайомі люди надсилають подарунки. Надія вже двічі била свій власний рекорд, і наступним етапом планує книгу рекордів Гіннеса. Найбільшою у світі колекцією сонечок вона хоче прославити Україну.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції