Українки можуть лишитися в Польщі

73 українок, яких учора затримали в Польщі за нібито нелегальне працевлаштування, навряд чи вишлють із країни.

Казарма (Фото: maga.econ.msu.ru)
ЗМІ сильно перебільшили несприятливі умови, в яких мали би жити та працювати українки. (Фото: maga.econ.msu.ru)
73 українок, яких у вівторок польські прикордонники затримали неподалік польсько-німецького кордону за нібито нелегальне працевлаштування, швидше за все не висилатимуть із Польщі. Контрольні служби в ході перевірок не виявили якихось грубих порушень. 

Почесний консул України у Щецині Генрик Колодій разом з представниками польської прикордонної служби, інспекції праці та санепідемстанції у середу відвідали господарство фермера Яна Сівєца. Власник 80-гектарного господарства вперше запросив на роботу працівників з України. У розмові з "Німецькою хвилею" Ян Сівєц сказав, що очікувані працівники приїхали раніше строку, тому вже тиждень мешкають у недобудованому приміщенні, але з обігрівом та водою. 

Жінки отримують 7 злотих (13 гривень) на годину. Український консул Генрик Колодій каже, що мас-мадіа дещо перебільшили, описуючи так званий "табір праці", порівнюючи побутові умови українок з різними скандальними історіями. А прикордонники "теж погарячкували” і занадто суворо підійшли до питання перебування українок в Польщі. 

Українські працівники подали апеляцію на попереднє рішення прикордонників про депортацію жінок з Польщі, і почесний консул України у Щецині переконаний, що найближчими днями справу українок в Тшебужі буде вирішено позитивно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: