Українки після карантину масово роблять ліпосакцію: яка ціна і в чому небезпека

Українки після карантину масово роблять ліпосакцію: яка ціна і в чому небезпека

Фото: magia-stroinosti.ru

Після операції можуть бути негативні наслідки, за які відповідальний сам пацієнт, бо підписав договір.

Після карантину у пластичних хірургів побільшало роботи, адже усе більше дівчат звертаються за послугою ліпосакції, завдяки якій можна прибрати жир з-під шкіри. Зазвичай, ця послуга має попит навесні, аби мати час на реабілітацію і влітку вже бути зі стрункою фігурою. Але на карантині всі ці операції були під забороною, про це розповідається у сюжеті ТСН.19:30.

Єлизавета раніше була не задоволена своєю фігурою. Каже, що від природи не мала талії. Тепер, після операції, навіть попри синці й набряки, їй усе подобається. Хоча відновлюватися було тяжко. За словами дівчини, на реабілітацію пішло 3-5 днів.

З особливостей післяопераційної реабілітації - місяць не можна сидіти. Тому на таксі дівчина їздить лежачи.

Єлизавета переконана, що спортом жодним чином не досягнути таких гарних форм, як вона хотіла. А от Усам, який схуд на 45 кілограмів, удома облаштував собі спортзал і скористався послугами тренера. Той розписав правильне харчування і змушував щодня займатися спортом. Його фітнес-тренер не радив хірургічні втручання.

Краса після карантину: до лікарів масово звертаються з бажанням зробити ліпосакцію

Краса після карантину: до лікарів масово звертаються з бажанням зробити ліпосакцію

"Після ліпосакції може утворитися жир ще раз, якщо не будемо стежити за харчуванням і за рухом", - пояснює тренер.

Нині чоловік змінив увесь гардероб із розміру два XXL на M/L.

Лікарі запевняють, що всі, хто приходять з зайвою вагою, отримують відмову на проведення такої операції. Оскільки, пояснюють, що ліпосакція – це не спосіб корекції ваги і жир у великій кількості не можна забирати. Передусім, це небезпечно для здоров'я.

Найчастіше до хірургів звертаються жінки через відкладення зайвої ваги на стегнах. Чоловіки теж роблять ліпосакцію, але в інших зонах, зокрема грудей. Ціна ліпосакції близько 6 тисяч гривень за зону.

"Зона - це площина як долоня, коштує 200 доларів", - кажуть хірурги.

Є зони, на яких пластичні хірурги не радять робити ліпосакцію. Одна з таких - внутрішній бік стегна. Там дуже погано підтягується шкіра. Вона дуже пошкоджується і естетичний результат може бути мінімальний.

Лікарі називають операцію з ліпосакції нескладною. Але, як і в будь-якому операційному втручанні передбачити все неможливо, тож інколи трапляються і смертельні випадки.

Невдоволених результатом операції пацієнтів чимало. Але треба зважати, що в цій галузі довести лікарську помилку майже неможливо, адже про всі ризики лікарі попереджають на першій консультації і перед операцією пацієнти підписують договір, що усвідомлюють свої дії.

Отже, перед такою операцією слід враховувати досвід хірурга, не спокушатися на дешеві пропозиції і найголовніше - проаналізувати, наскільки потрібна ця процедура.

Ліпосакція - це процедура видалення жирових відкладень. Під час операції під шкіру вводять спеціальну трубку, яку лікарі називають "канюля" і відсмоктують нею жир. Є два види цієї процедури - волога і суха. Перша - це коли вводиться рідина, яка розщеплює жир і потім його забирають. Друга - коли просто забирають жир. Після цього його можуть використати для ліпофілінгу - пересадки жиру в іншу зону.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
3392
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація