Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українки стали найпопулярнішим у світі українським брендом

Яка вона, жінка made in Ukraine? Для ґрунтовного аналізу матеріалу країна вродила чимало.

Міжнародний жіночий день змінюється. В останні роки це свято нагадувало банальний кругообіг квітів і цукерок, що збагачує торгівлю і страшенно дратує третину офісних чоловіків, як зізнались вони у Міжнародному дослідженні. Але цього року в столиці - 8 березня вивело на вулиці феміністок із гаслами: "Геть усі патріархати, фемінізм у кожну хату!" і - "Рівна робота - рівня платня!". От саме з цим, визнають і чиновники, у нас великі проблеми, розповідає ТСН.Тиждень

Чоловіків більше на керівних посадах. Ну а якщо робота некваліфікована - тут шукай жінку, розповіла міністр соцполітики Наталя Королевська. І результат: зарплату жінки в нашій країні мають у середньому на 30% відсотків меншу, ніж чоловіки. Що найсумніше - навіть фінансові запити в нас різні. Під час пошуку роботи українки погоджуються на три тисячі за місяць. Сильна стать за менше, ніж 5, працювати не хоче. Це дані кадрового порталу "Хедхантер".

Залишається тільки дивуватись, як за такої невибагливості - українські жінки примудрилися стати найпопулярнішим і найзатребуванішим у світі українським брендом.

Яка вона, жінка made in Ukraine? Якої ваги, що читає, носить спідницю чи брюки, коли виходить заміж? І головне, за кого? Для ґрунтовного аналізу матеріалу країна вродила чимало. Цього тижня це підкреслено і  святковими букетами в редакції і  трансляціями з українського тижня моди. Перше, що очевидне: українка вродлива.   

На подіумах Парижа, Мілана і Нью-Йорка українок вистачає. Отже, Україна - стабільна постачальниця моделей на експорт. За впевнені кроки сотень українок платять шалені гонорари і Діор і Версаче.

Українки є не лише в модельному бізнесі. Голлівудські імена народжених в Україні - жіночі. Подружка Бонда з Бердянська та обидві Міли - Куніс та Йовович підкорили Голівуд і весь світ своєї красою. І такі самі талановиті, хоча поважніші у віці пані з чернігівської маршрутки полонили Інтернет хітом про лісапед.

Тож можна зробити наступний висновок: українки - шалено популярні, незалежно від гонорарів. А ще вони сильні: у косметичці сучасної пані органічно поєднуються люстерко, кредитна картка та еспандер. Це колись стріляти та фехтувати було чоловічою справою. Нині чоловіки - не перші  в рейтингу. Золото в біатлоні та навіть у фехтуванні привезли наші спортсменки. Нещодавно українка ще й зіпсувала жарт про жіночу логіку, виборовши світову корону з шахів .

Про працьовитість українських жінок знають за кордоном ще й завдяки заробітчанкам. Неофіційна статистика:  там заробляє на себе, а швидше на  родину, 5 млн. українок, які офіційно переказують сюди гроші. Українки з вищою освітою порають італійське домогосподарство.  І хоча їхні послуги на сервісному ринку не найдешевші, вони там - у попиті.

Цей високий рівень довіри формує замовлення  на українок , як жінок надзвичайно добрих.   У нас уже мережа агентств різного профілю пропонує жінок  і як супердомогосподарок, і як потенційних мам.  І навіть не просто мам . Центр у сприянні сурогатному материнству називає італійців основним замовником.

Також відома репутація українок, як гарних дружин. За ними вирушають  у романтичні тури.  На сайті американської агенції можна побачити: найдовший список пропозицій подорожей  - в Україну. 800 доларів за тиждень у такому чарівному  місті як Маріуполь або Миколаїв  може заплатити лише романтичний заморський принц.

Американський секс-турист нещодавно написав секс-путівник по Україні. Таких книг у нього багато, та саме наші дівчата надихнули його написати найбільше дослідження і розвінчати міф.

"Українки насправді відрізняються зовнішністю від американок: вони завжди на підборах, гарно вбрані, у них - ідеальний макіяж, але щоби добитися близькості мені знадобилося нереально багато часу.  Мені доводилося багато платити за всі ресторани, і це була геть не гарантія стосунків", - розповідає автор путівника Руш В.

Серед досвідчених мисливців за дружинами існує думка: українка як ніхто може вразити красою та обдерти до нитки. І потім кинути навіть без поцілунку.

Іще одне популярне відео - монолог української дівчинки - відображає думку більшості українських  жінок. Так думає її родина.

Що насправді в голівці малолітньої білявки та всіх дорослих українок: манікюри та чоловіки, перемоги та діти, гроші або кохання - жоден статистичний орган цього не дізнається.  Та хай який шлях обере ця мала, зрозуміло одне: щоб описати українку кольорів та цифр буде замало. А бренд "українка" ще довго лишатиметься головним експортним потенціалом держави.

Кореспонденти ТСН Марина Макущенко, Ольга Параскун, Алла Пасс.

ВідеоУкраїнські жінки визнані найгарнішими

Залиште свій коментар

Вибір редакції