Українку, засуджену за тероризм, звільнять в обмін на ізраїльського солдата

Ірина, українка за походженням, просиділа у в'язниці майже десять років за співучасть в організації теракту. Наразі український МЗС уточнює інформацію щодо громадянства жінки.

Українку за походженням, що десять років провела в ізраїльській в'язниці, мають звільнити в обмін на солдата Ґілада Шаліта. Операцію запланували на вівторок.

За угодою між Ізраїлем та радикалами ХАМАС з в'язниць випустять тисячу двадцять сім палестинців. Більшість із них - засуджені на великі терміни ув'язнення за терористичну діяльність.

Серед палестинських в'язнів, яких мають звільнити в обмін на Ґілада Шаліта є й жінка, яка народилася в Україні.

Ірина просиділа у в'язниці майже десять років за співучасть в організації теракту у місті Рішон Ле Ціон, в Ізраїлі. Її чоловік, палестинець, та два його брати залишаться за ґратами. У Ірини - двоє дітей.

Український МЗС уточнює інформацію щодо громадянства жінки.

Як стало відомо, обмін в'язнями має відбутися у вівторок. За ізраїльського солдата, полоненого у 2006-му, Ізраїль віддасть радикальному рухові ХАМАС тисячу двадцять сім палестинських в'язнів. Операція відбудеться у єгипетській пустелі Синай, у два етапи. Спочатку відпустять 477-м в'язнів, тоді віддадуть Шаліта. За два місяці Ізраїль обіцяє відпустити іще 550 палестинців.

Читайте також:

Ізраїль популярно пояснив, чому не слід визнавати Палестину

"Угода десятиріччя": Ізраїль віддає 1000 палестинців за полоненого капрала

США допоможуть Ізраїлю здобути військову перевагу над сусідами

Головний прихильник палестинців в ООН підтримав Ізраїль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: