Українку зупинили на кордоні з Угорщиною через фальшиві документи на дитину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прикордонники так і не дали дозволу на виїзд жінки за межі країни.

У Закарпатській області прикордонники попередили нелегальне перевезення жінкою неповнолітньої дитини. 35-річна українка разом із 11-річним сином прямували до Угорщини через пункт пропуску "Тиса".

Як повідомляють у Держприкордонслужбі, під час перевірки документів з’ясувалося, що дозвіл батька на вивіз дитини за кордон підроблений. Жінка надала документ нібито від генерального консульства України в Барселоні, тоді як насправді батько дитини ніколи не залишав меж нашої держави. Прикордонники передали інформацію про можливе фальшування документів до поліції.

ВідеоРосійські прикордонники зняли з поїзда українця та побили його - ДПСУ

За інформацією, яку ДПСУ оприлюднила на своєму сайті, 39-річний чоловік виїхав до Росії потягом "Кривий Ріг - Москва", однак на пропускному пункті "Долбіно" його силоміць стягнули з поїзда, а коли він спробував з'ясувати причини, побили. Про це розповів сам потерпілий. 

Російські прикордонники зняли з поїзда українця та побили його - ДПСУ

"Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документа слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України", - нагадали у службі.

Також цього дня на пункті пропуску "Устилуг" на кордоні з Польщею українські прикордонники затримали громадянина країни Гана, котрий намагався незаконно потрапити до Польщі. Африканець їхав з підробленим італійським паспортом.

Фотогалерея На Закарпатті прикордонники виявили в рейсовому автобусі картини ХVIII століття (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції