Україно-американські навчання "Сі Бриз" завершились

Міжнародні морські військові навчання "Сі Бриз" завершились. З 24 по 28 липня пройде етап згортання сил і вся військова техніка відбуде до місця постійної дислокації.

В Одесі відбулась церемонія закриття щорічних багатонаціональних україно-американських навчань "Сі Бриз - 2010", які проходили в українській частині Чорного моря з 12 липня.

У маневрах були задіяні 25 бойових кораблів і катерів, 13 одиниць авіаційної техніки та близько 2,5 тисяч військовослужбовців з Австрії, Азербайджану, Бельгії, Данії , Грузії, Німеччини, Греції, Молдови, Швеції, Туреччини, України та США.

За словами командувача Військово-морськими силами Збройних сил України віце-адмірал Віктор Максимов, під час навчань військові відпрацьовували взаємодію силових і правоохоронних органів різних країн з протидії тероризму, піратства, незаконного поширення зброї масового знищення, проведення пошуково-рятувальних операцій і контролю за судноплавством.

За час навчань судна пройшли понад 8 тис. морських миль і виконали 180 вправ. Великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський" і середній "Кіровоград" десантували 16 БТР-80. Водолази, у складі трьох водолазних груп з України, Данії і США, провели під водою 232 години, з яких 19 годин - вночі.

Авіаційна техніка виконала 34 польоти і провела в повітрі 70 годин. Учасники навчань зробили 429 стрибків з парашутом.

Однією з головних операцій навчань стала операція зі звільнення захопленого піратами судна та висадки повітряного і морського десанту для ліквідації піратської бази на березі.

У період з 24 по 28 липня пройде етап згортання сил, в ході якого вся військова техніка відбуде до місця постійної дислокації.

Нагадаємо, щорічні морські навчання країн чорноморського регіону проводяться в Україні з 1997 року. Вони проводяться з метою підготовки та нарощення бойової готовності ВМС України на двосторонній основі (Україна - США), але відкриті для інших країн. У 2009 році такі навчання не проводилися.

Читайте також:

Українські та російські спецслужби проведуть спільні військові навчання

На навчаннях "Сі Бриз" травмовано українського матроса

Військові навчання "Сі Бриз" перейшли в активну фазу

ВідеоУкраїно-американські навчання "Сі Бриз" завершились

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: