Українсько-білоруський кордон залишається заблокованим через натовп хасидів

Українсько-білоруський кордон залишається заблокованим через натовп хасидів

Віряни вимагають, щоб їх пустили на святкування до Умані.

Кілька сотень хасидів, що спробували в'їхати до України через Білорусь, заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі".

Про це йдеться в ТСН.Ранок.
 

Віряни з різних країн прямували до Умані святкувати свій Новий рік - Рош га-Шану, який цьогоріч відбудеться від 18 до 20 вересня. Однак перейти кордон їм не вдалося через карантинні обмеження. Що так буде, паломники знали, запевняє голова прикордонної служби. Сергій Дейнеко приїхав особисто вести переговори із хасидами і наголосив, що за порушення законів України, громадян інших держав каратимуть.

Кілька сотень вірян зайняли всю проїжджу частину, тож прикордонники обмежили рух пропуск на "Нових Яриловичах" та посилили охорону. Надвечір чоловікам принесли поїсти. Гостинці вони зустріли піснями і танцями, а от покидати прикордонну зону поки не збираються.

Відео В'їзд попри обмеження: хасиди намагаються потрапити в Україну із Білорусі

Заблокований хасидами кордон. Декілька сотень іноземців відучора намагаються потрапити із Білорусі в Україну попри обмеження в’їзду через карантин. Вести переговори з хасидами приїхав Голова прикордонної служби Сергій Дейнеко. Закликав поважати закони України, за порушення яких, наголосив, вони нестимуть покарання. Хасиди Дейнека послухали і далі продовжили чекати. Прикордонники посили охорону, а сам пункт "Нові Яриловичі" уночі взагалі обмежили для перетину. Детальніше – у сюжеті.  

В'їзд попри обмеження: хасиди намагаються потрапити в Україну із Білорусі

"Станом на ранок на кордоні скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не залишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз'яснення і чітко усвідомлюючи про обмеження в'їзду іноземців, введені з метою недопущення поширення на території України коронавірусної інфекції", - повідомили прикордонники.

Зараз до охорони правопорядку на кордоні залучені резерви ДПСУ, а також підрозділи Національної поліції, Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів