Українська армія інтегрується в європейську

Україна висловила бажання приєднатися до Європейських сил швидкого реагування (Єврокорпусу).

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил Франції генерал Анрі Бентеж. За його словами, українські військові готують список підрозділів, які можуть бути включені до елітних європейських військ.

Відповідна пропозиція української сторони була зроблена під час зустрічі міністрів оборони Європейського Союзу, на якій був присутній начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал армії Сергій Кириченко.

Армія
Архів
Українські війська допоможуть європейським швидко реагувати
Бентеж привітав бажання української сторони, зазначивши, що військовослужбовці держав, які не входять до ЄС, зокрема Норвегія і Туреччина, вже беруть участь в програмах Єврокорпусу.

Як повідомлялося, 18 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулася активна фаза тактичних учень з бойовою стрільбою 30-ї гвардійської окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу ВС України. Відпрацьовувалися завдання з підготовки і ведення бойових дій бригадою в операції Об`єднаних сил швидкого реагування.

2005 року 30-а бригада була визначена президентом Ющенком і тодішнім міністром оборони Анатолієм Гриценком як така, що підлягає повному комплектуванню військовослужбовцями контрактної служби.

Єврокорпус (Європейські сили швидкого реагування), створений в жовтні 1992 року для миротворчих операцій, спочатку включав французько-німецький контингент. Потім до його складу ввійшли Бельгія, Іспанія і Люксембург. Нині чисельність сил швидкого реагування налічує 60 тисяч військових.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: