Українська армія може залишитися без світла

Українські солдати можуть стати воїнами пітьми, бо борги за електропостачання залишаються.

Військові частини засипали попередженнями про відмикання світла, води і газу. Тиждень тому без електроенергії залишили 72 військові об’єкти, із них з десяток таких, що несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави. Борги військових перед енергопостачальними компаніями на той момент становили 147 мільйонів гривень. У ситуацію довелося втрутитися президенту. На третій день суцільної пітьми відновили електропостачання, насамперед в оборонців повітряного простору.

Насправді енергопостачальні компанії наполегливо «попросили» дати світло у військові частини, а борги і далі не сплачені. Лише Північне територіальне управління, до складу якого входить 5 областей, заборгувало за комунальні послуги 20 мільйонів гривень. Найближчим часом на сплату боргів має надійти 5 мільйонів, це лише четверта частина.

Військові розуміють, що це відмикання може бути не останнім. Запасаються пальним і розраховують на резервні генератори. У Міністерстві оборони тішать, що передусім світло відріжуть тим частинам, які бойове чергування не ведуть.

За словами директора Департаменту воєнної політики та стратегічного планування МО України Віктора Корендовича, працює така процедура, щойно у військовій частині відключають світло, інформацію отримує Генштаб.

На солдатах економити не будуть, щоб розрахуватися з боргами, принаймні на харчуванні, запевняють військові. Порції не змінилися, для підтримки бойового духу хлопцям щодоби дають по 200 грамів м’яса, ще й вітаміни. Тож кризу вони не відчують. Економити будуть на бойовій підготовці.

Докладніше про армійські сірі будні, які от-от знову можуть стати темними через відмикання світла за борги, дивіться на відео ТСН.

Читайте також:

Стратегічним військовим об'єктам відключили електрику

Військовим частинам електрику відключили зумисно

В Україні згадують героїв Крут

ВідеоУкраїнська армія може залишитися без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: