Українська армія завершила перший етап реформування за стандартами НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Триває робота щодо вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази.

У Збройних силах України завершили перший етап реформування на виконання спільних директив Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ - були створені нові командування та призначені їхні командувачі.

Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

Зокрема, Командування об’єднаних сил ЗСУ очолив тимчасовий виконувач обов’язків командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, Командування медичних сил ЗСУ - генерал-майор Ігор Хоменко, Командування сил підтримки ЗСУ - полковник Микола Жирнов, Командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки ЗСУ - генерал-майор Євген Степаненко.

У ЗСУ зазначили, що "перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО. Перехід на стандарти та структури НАТО - це незворотній процес, який відповідає чітким вимогам розвитку сучасного українського війська".

Нині триває робота щодо вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази з питань безпеки та оборони для продовження трансформації ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що Україна повністю перезапустить відносини із НАТО.

Відео Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Створити професійну армію за стандартами НАТО та покращити життя українських військових – про таку свою мету на посаді кілька місяців тому заявляв новий міністр оборони Андрій Загороднюк. До того як потрапити в уряд, він був бізнесменом та волонтером. Сьогодні Андрій Загороднюк – гість нашої студії, щоб особисто відповісти на всі запитання, пов'язані з українською армією та ситуацією на Сході.

Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції