Українська авіакомпанія в "чорному списку"

Європейська комісія схвалила нові зміни до “чорного списку” авіакомпаній, яким заборонено здійснювати польоти до Європи.

Ан-140 (Фото: www.obriy.pib.com.ua)
Як і прогнозували, Єврокомісія заборонила літакам "Українсько-середземноморських авіаліній" літати до Європи. (Фото: www.obriy.pib.com.ua)
Європейська комісія схвалила нові зміни до “чорного списку” авіакомпаній, яким заборонено здійснювати польоти до Європи. Як передає кореспондент УНІАН у Брюсселі, до переліку “заборонених компаній”, зокрема, включено українську авіакомпанію “Українсько-Середземноморські авіалінії” та іранську “Mahan Air”.

“Остані зміни ще раз демонструють, що “чорний список” є динамічним інструментом, якій Комісія використовує в міру необхідності”, - заявив з цього приводу віце-президент Єврокомісії, відповідальний за питання транспорту, Жак Барро.

Як відомо, вперше “чорний список” авіакомпаній було створено в березні 2006 року. З того часу Єврокомісія вже вп’яте переглянула його. Компанія “Українсько-Середземноморські авіалінії” створена в 1998 році. У 2005 році вона здійснила перевезення 450 тисяч пасажирів. 60% рейсів були чартерними, 40% - регулярними. Перевезення здійснюються літаками А-320, DC-9, ТУ-134 VIP, AN-24. 4 липня Єврокомісія додала до “чорного списку” українську компанію Volare Aviation Enterprise, що займається вантажними авіаперевезеннями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: