Українська бібліотека в Москві налагодила свою роботу

Бібліотека у Москві працює в нормальному режимі, проводить культурно-просвітницькі заходи, їй повернено читацькі формуляри, відновлюється функціонування комп'ютерної мережі.

Бібліотека української літератури у Москві працює у нормальному режимі і навіть поповнює свої книжкові фонди після конфлікту навколо нього. Про це повідомила прес-служба бібліотеки.

"У Бібліотеці української літератури з подивом сприйняті коментарі від імені Об'єднання українців у Росії за результатами виступу міністра закордонних справ Костянтина Грищенка у Верховній раді щодо діяльності нашої установи", - йдеться в заяві бібліотеки.

У документі говориться, що бібліотека працює в нормальному режимі, проводить культурно-просвітницькі заходи, їй повернено читацькі формуляри, відновлюється функціонування комп'ютерної мережі.

"Зросла кількість відвідувачів, і взагалі зріс загальний інтерес до нашої діяльності", - додали в прес-службі.

Крім того, останнім часом суттєво поповнилися книжкові фонди бібліотеки, зокрема за рахунок добірки книг від президента Віктора Януковича, Міністерства культури України, народних депутатів, різних українських організацій.

Як повідомлялося, 18 грудня 2010 Московська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розповсюдження літератури, що містить ознаки національної ненависті, щодо невідомих, які в 2008-2010 роках на території Бібліотеки української літератури поширювали друковані видання. Згідно з висновком психолого-лінгвістичного дослідження Інституту мовознавства РАН, тексти видань містять ознаки порушення національної ненависті і ворожнечі. З цього періоду в бібліотеці було проведено вже кілька обшуків, деякі ЗМІ навіть повідомляли про її закриття.

20 лютого 2011 Об'єднання українців у Росії (ОУР) заявило, що затвердження міністра закордонних справ України Грищенка про те, що Бібліотека української літератури в Москві працює у нормальному режимі, не відповідає дійсності. За інформацією організації, в цій бібліотеці вилучено сервер, вінчестери комп'ютерів, книги, періодика, не працює бібліотечний сайт, тривають їх допити міліцією, зірваний процес отримання читачами видань Україні.

Читайте також:

Українці Росії спростували слова Грищенка про роботу бібліотеки у Москві

Янукович передав "ксенофобській" бібліотеці в Москві книжки про любов до України

Лавров пообіцяв Грищенку делімітацію кордону і бібліотеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: