Українська делегація в ОАЕ підписала меморандуми та контракти на суму від 3 млрд дол.: про що ці документи

Українська делегація в ОАЕ підписала меморандуми та контракти на суму від 3 млрд дол.: про що ці документи

Фото: president.gov.by

Меморандум з Mubadala президент назвав важливим кроком у відкритті шляху для масштабних інвестицій в Україну із Західної Азії.

Українська делегація під головуванням президента Володимира Зеленського підписала в Об’єднаних Арабських Еміратах меморандуми та контракти на загальну суму від 3 млрд доларів.

Як повідомляє Офіс президента, документи було підписано у межах офіційного візиту Зеленського до ОАЕ.

Зокрема, були підписані меморандуми про взаєморозуміння між Фондом державного майна України та державним інвестиційним фондом Mubadala уряду Абу-Дабі. Вони спрямовані на поглиблення співпраці в межах опрацювання перспективних інвестиційних проєктів та участі еміратської сторони у програмі приватизації державної власності в Україні.

"На всіх міжнародних зустрічах я закликаю інвестувати в Україну. Наша держава має величезний потенціал: геополітичне положення, природні ресурси, освічені люди. Саме зараз час реалізовувати цей потенціал і створювати сильну економіку", – зазначив Володимир Зеленський.

Також з Mubadala, окрім державних інституцій, підписали меморандуми і 18 українських приватних компаній, серед яких "Інтерпайп", Dragon Capital, ДТЕК, Unit City, EastOne, UMG, Ufuture, Fortior.

Зазначається, що Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією INTELMAX Management Consulting, який передбачає співпрацю щодо створення платформи для обміну інтелектуальною власністю на основі блокчейну Fantom, який забезпечить підвищену безпеку та прозорість. Планується також впровадження блокчейн-технологій у державні процеси та послуги.

Також були підписані документи у галузі оборони, в рамках яких, зокрема, обговорювалася можливість побудови спільних заводів за межами України. Крім того, підписано меморандум в аграрній сфері, який передбачає створення агрохабу і трейдингової компанії з метою забезпечення продовольчої безпеки.

Нагадаємо, 14-15 лютого президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською здійснив офіційний візит до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2213
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація