Українська делегація полетіла зустрічати Faina

До Мумбаси відбув спецлітак з делегацією для зустрічі екіпажу Faina.

З аеропорту "Бориспіль" до Момбаси сьогодні відбув президентський спецлітак із українською делегацією для зустрічі судна Faina.

Делегацію очолюють заступник голови Секретаріату президента Андрій Гончарук та голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

До Момбаси 10 лютого 2009 р. вже вилетіли представники судновласника та українських фірм-спецекспортерів. Вони заздалегідь готують умови для якнайшвидшої заміни екіпажу до розвантаження судна в порту.

Представниками української сторони спільно з кенійськими партнерами завершено виконання всіх підготовчих заходів з організації прийому звільнених моряків.

Судно Faina зі швидкістю 6,7 вузла наближається до кенійських територіальних вод, де на нього очікує корабель ВМС Кенії, який має посилити американський військово-морський ескорт для подальшого супроводження судна в порт призначення.

Нагадаємо, прибуття Faina до порту очікується 12 лютого.

Судно Faina було захоплене піратами 25 вересня минулого року біля берегів Сомалі. У складі екіпажу судна – 17 громадян України. На борту Faina знаходяться 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії.

4 лютого пірати Сомалі одержали 3,2 млн. дол. викупу за український суховантаж і залишили судно.

Читайте також:
Українські спецслужби не знають, від чого помер капітан Faina
Екіпаж Faina вилетить до Києва
Морякам Faina скоротили зарплату на 200 дол. за телефонні розмови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: