Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська діаспора не захотіла зустрічатися з Януковичем

Не дивлячись на щільний графік і ряд двосторонніх зустрічей, Янукович погодився виділити час на проведення зустрічі з діспорою в США, але представники діаспори не скористалися можливістю.

Українська діаспора відмовилася прийти на ініційовану Ганною Герман зустріч з президентом Віктором Януковичем у Нью-Йорку, повідомила заступник голови адміністрації президента України.

"Представники української діаспори запропонували президенту України провести зустріч під час його перебування в Нью-Йорку", - зазначила Герман.

"Незважаючи на щільний графік і ряд двосторонніх зустрічей, Віктор Янукович погодився виділити час на проведення такої зустрічі, але представники діаспори не скористалися можливістю", - повідомила Герман.

За словами Герман, президент залишається відкритим до діалогу з українською діаспорою в США.

"Ставлення української держави і української громади є важливими", - заявила Герман.

Нагадаємо, напередодні колишній голова Українського конгресового комітету Америки (УККА) Аскольд Лозинський назвав нещирим лист президента Віктора Януковича до цієї організації, а також озвучив вимоги української діаспори до президента.

Раніше, 30 серпня під час візиту Януковича до Німеччини у Берліні відбулася акція протесту проти згортання демократії в Україні. Серед її учасників і організаторів були українські письменники Ірена Карпа і Сергій Жадан, які роздавали перехожим листівки проти утисків свободи слова в Україні.

Читайте також:

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Доки діаспора протестує проти політики Януковича, в Нью-Йорку горить її офіс

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Янукович пообіцяв діаспорі розсекретити документи про Голодомор

Залиште свій коментар

Вибір редакції