Українська діаспора не захотіла зустрічатися з Януковичем

Не дивлячись на щільний графік і ряд двосторонніх зустрічей, Янукович погодився виділити час на проведення зустрічі з діспорою в США, але представники діаспори не скористалися можливістю.

Українська діаспора відмовилася прийти на ініційовану Ганною Герман зустріч з президентом Віктором Януковичем у Нью-Йорку, повідомила заступник голови адміністрації президента України.

"Представники української діаспори запропонували президенту України провести зустріч під час його перебування в Нью-Йорку", - зазначила Герман.

"Незважаючи на щільний графік і ряд двосторонніх зустрічей, Віктор Янукович погодився виділити час на проведення такої зустрічі, але представники діаспори не скористалися можливістю", - повідомила Герман.

За словами Герман, президент залишається відкритим до діалогу з українською діаспорою в США.

"Ставлення української держави і української громади є важливими", - заявила Герман.

Нагадаємо, напередодні колишній голова Українського конгресового комітету Америки (УККА) Аскольд Лозинський назвав нещирим лист президента Віктора Януковича до цієї організації, а також озвучив вимоги української діаспори до президента.

Раніше, 30 серпня під час візиту Януковича до Німеччини у Берліні відбулася акція протесту проти згортання демократії в Україні. Серед її учасників і організаторів були українські письменники Ірена Карпа і Сергій Жадан, які роздавали перехожим листівки проти утисків свободи слова в Україні.

Читайте також:

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Доки діаспора протестує проти політики Януковича, в Нью-Йорку горить її офіс

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Янукович пообіцяв діаспорі розсекретити документи про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: