Українська дочка "Газпрому" просить дозволити їй і надалі продавати газ

"Газпромзбут Україна" планує продавати паливо за нерегульованим тарифом.

"Газпромзбут Україна" подав до Національної комісії регулювання електроенергетики заявку на видачу ліцензії на право постачання природного газу за нерегульованим тарифом з річним обсягом 7,5 млрд куб. м.

Про це повідомили у відділі ліцензування в нафтогазовій галузі НКРЕ.

Згідно з повідомленням, питання про видачу компанії ліцензії буде розглянуте на відкритому засіданні комісії 16 квітня.

Як повідомлялося, у квітні 2008 року НКРЕ видала ТОВ "Газпромзбут Україна" ліцензію на постачання газу терміном на 1 рік. Термін дії ліцензії закінчується 24 квітня. Річний обсяг поставок, закріплений діючою ліцензією, також становить 7,5 млрд куб. м.

У 2008 році “Газпромзбут Україна” продав українським підприємствам 3,35 млрд куб м газу.

У січні цього року директор “Газпромзбут Україна” Анатолій Подмишальський повідомив, що компанія планує продати в 2009 році промисловим підприємствам України близько 6 млрд кубометрів газу, що становить 25% від планованого споживання.

Він підкреслив, що “Газпромзбут Україна” продаватиме газ підприємствам за тією ж ціною, за якою газ продаватиме на внутрішньому ринку НАК “Нафтогаз України”.

“Інших цін не буде”, – запевнив Подмишальський.

Довідка. ТОВ "Газпромзбут Україна" – 100% дочірня компанія російського "Газпрому", створена для роботи на українському ринку на виконання угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між Україною і Росією від 12 березня 2008 року.

Нагадаємо, у січні цього року, вже після підписання газової угоди між "Нафтогазом" та "Газпромом", прем'єр Юлія Тимошенко заявляла, що "Газпромзбут Україна" обов'язково буде прибрано з українського ринку газу.

"Таких компаній в Україні не буде", - сказала вона, відповідаючи на питання про перспективи роботи на українському ринку цієї компанії.

Читайте також:

Європа хоче дати ляпас Москві руками Києва – Бойко

"Газпром" відхрестився від звинувачень Туркменії у підриві газогону

Проект Одеса-Броди вийшов на завершальну стадію

"Газпром": влітку Україні не буде чим платити за газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: