Українська фінансова розвідка поїхала до Катару

Україна бере участь в засіданні Егмонтської групи у Катарі, яка займається боротьбою з відмиванням злочинних капіталів.

Гроші
Veer
В Катарі відкрилося засідання Егмонтської групи, яка поєднує фінансові розвідки 107 країн світу. Засідання проходить в місті Доха в Катарі з 25 до 29 травня.

На зустрічі присутня і делегація Держкомітету фінансового моніторингу України. Українські представники візьмуть участь у засіданні голів фінансових розвідок, а також у пленарному засіданні Егмонтської групи, зокрема, в роботі п'ятьох груп: групи із залучення нових членів, з питань інформаційних технологій, операційної, правової та Тренувальної робочої групи з питань протидії фінансування тероризму.

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський зазначив, що українська фінансова розвідка активно співпрацює з більше ніж 100 фінансовими розвідками інших країн. Наразі Україна є відповідальною за прийняття до Егмонтської групи чотирьох країн - Ірану, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану.

Егмонтська група була створена в 1995 році за ініціативою фінрозвідок Бельгії та США для боротьби з незаконними фінансовими операціями. Її завдання – боротьба з відмиванням злочинних капіталів, а також обмін інформацією. Група має статус спостерігача при FATF.

Егмонтська група об'єднує фінансові розвідки 107 країн світу. Україна стала її повноцінним членом в 2004 році.

Читайте також:

Російські мафіозі співпрацювали з друзями й родичами Путіна

ФСБ опублікувала посібник для терористів-початківців

Британська контррозвідка шукає нового агента через Інтернет

В Британії розсекретили легендарного радянського агента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: