Українська горілка отримала "подвійне золото" на міжнародному конкурсі в Ризі

За результатами міжнародного дегустаційного конкурсу Baltic International Spirits Navigator Competition українська горілка №1 "Хлібний Дар" отримала високі бали та подвійне золото. Це кращий результат серед українських горілок, на думку експертів і споживачів.

Baltic International Spirits Navigator Competition - перший професійно-споживчий конкурс горілок, настоянок гірких і бальзамів у Європі. Основна його відмінність полягає в тому, що у формуванні оцінок зразків-учасників однаковою мірою беруть участь як професійні експерти в області міцної алкогольної продукції, так і безпосередньо споживачі. Підсумкова сукупна оцінка, з урахуванням "народної", дозволяє об'єктивніше визначити не тільки "чисту" якість продукту, але і його споживчі характеристики, іменовані в професійному середовищі таким терміном, як "питкість".

Хлібний дар
Так, за результатами конкурсу горілка "Хлібний Дар" Класична" отримала оцінки 9,75 бала від глядачів і 9,85 бала від експертного журі з 10-ти максимальних. "Хлібний Дар" Класична" створюється за традиційною класичною горілчаною рецептурою на основі спирту класу "Люкс" із високоякісної пшениці.

Нагадаємо, що горілка "Хлібний Дар" є найпопулярнішою в Україні. Крім того, цього року вона увійшла в рейтинг "ТОП-100 світових брендів-2015" за версією авторитетного журналу "IWSR magazine" (The International Wine & Spirit Research), посівши 3 місце серед світових брендів горілки після таких глобальних гігантів алкогольної індустрії, як Smirnoff та Absolut.

Міжнародний професійно-споживчий дегустаційний конкурс Baltic International Spirits Navi Competition визначає кращі горілчані бренди на європейських ринках.

 

Довідкова інформація

"Баядера Груп" - найбільший алкогольний холдинг Східної Європи, створений в 1991 році. Об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - дистрибуторські компанії та власне виробництво лікеро-горілчаних виробів в Україні та Білорусі, вина, вермутів і коньяків, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних брендів в Україні. Карта експорту налічує понад 40 країн світу. У штаті компанії працює більше 6 тисяч осіб. Основні торгові марки: ТМ "Хлібний Дар", ТМ "Козацька Рада", ТМ "Перша Гільдія", ТМ "Перепёлка", ТМ "Воздух", ТМ "Цельсій", ТМ Rada, ТМ Koblevo, ТМ Marengo. 

Попередження про небезпеку алкоголю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: