Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська і російська омбудсменки домовилися створити робочу групу щодо звільнення полонених

Денісова і Москалькова обговорили пробему під час зустрічі.

Уповноважена України з прав людини Людмила Денісова зустрілася із уповноваженою з прав людини в Росії Тетяною Москальковою. Вони домовилися про створення робочої групи зі звільнення полонених

Про це українська омбудсменка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Денісова і Москалькова обговорили питання звільнення українців, які утримуються у пенітенціарних установах на території Російської Федерації, а також росіян, які утримуються в таких установах України.

"Ми домовились про формат нашої роботи щодо зазначених питань, зокрема, про створення робочої групи, а також про підписання меморандуму про співпрацю для подальших дій" - написала вона.

За словами омбудсменки Денісової, президент України Володимир Зеленський має добру волю звільнити всіх.

Як повідомлялося раніше, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова 14 січня прибула до Москви задля допомоги українським морякам. Вона мала зустрітись з Москальковою для обговорення ситуації щодо полонених українських моряків і інших питань. Утім, російська омбудсменка скасувала зустріч з українською омбудсменкою Людмилою Денісовою, яка мала відбутися у понеділок, за смс під приводом термінового позапланового відрядження.

[media type="video" id="386924235"

ВідеоДенісова вимагає від РФ передати поранених моряків нейтральним країнам

Омбудсмен Людмила Денісова офіційно звернулася до дипломатів країн ЄС, щоби ті посилили тиск на Росію, яка вже два місяці незаконно утримує 24 українських військових моряків. Росіяни захопили їх разом із кораблями поблизу Керченської протоки. 

Денісова вимагає від РФ передати поранених моряків нейтральним країнам

Залиште свій коментар

Вибір редакції