Українська інтелігенція попросила в Обами демократії

"Ми можемо і маємо розвивати наше співробітництво", - наголошує інтелігенція в листі до президента США.

Українська інтелігенція у відкритому зверненні до президента США Барака Обами заявила, що Україна має зробити свій внесок у безпеку Східної Європи і попросила в США підтримки.

"Наша країна є ключовою для подальшого розширення простору свободи і демократії на Сході Європи", - йдеться в листі.

"Ми докладаємо всіх зусиль зсередини держави, щоб зробити це. Але нам потрібна ваша допомога і ваша солідарність", - йдеться у зверненні.

"Україна не може стати членом НАТО вже сьогодні. На заваді цьому стоїть багато чинників - і в середині країни, і за її межами. Але ми можемо і маємо розвивати наше співробітництво", - вважають автори звернення.

Також вони впевнені, що політика "Східне партнерство" повинна стати "дієвим інструментом модернізації України й інших країн-учасників, а не відкупним внеском від Брюсселю".

Також у зверненні зазначається, що "енергетична безпека ЄС вимагає безпечного транзиту, а отже енергетичної безпеки України".

"Стабільна Європа та її зростання не існуватимуть при нестабільній і небезпечній Україні. Спільне усвідомлення взаємної залежності і взаємної необхідності – ключ до правильних дій", - йдеться в листі.

Серед осіб, які підписали листа, екс-секретар РНБО Володимир Горбулін, правозахисник Євген Захаров, письменник Юрій Андрухович, директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, доктор політичних наук Олександр Литвиненко.

Читайте також:

Литвин скасував візит до США через арешт Пукача

Байден: сварки політиків гальмують розвиток України

Ющенко пригостив Байдена варениками та ікрою

Ющенко може зустрітися з Обамою на нейтральній території

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: