Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська компанія Аднана Ківана встановила новий будівельний рекорд

Інвестиційно-будівельна компанія KADORR Group здала в Одесі п'ять житлових будинків з початку року і таким чином побила власний Всеукраїнський рекорд за темпами будівництва.

6 квітня, KADORR Group здала в експлуатацію одночасно три житлові комплекси. Ключі від нового житла отримали близько 4 тисяч людей. Об‘єкти були зведені за 16 місяців. Всього забудовнику вдалось здати п‘ять будинків від початку року. А за останні 14 місяців ключі від квартир в 16 житлових комплексах отримали понад 20 тисяч новоселів.

Аднан Ківан_KADORR_реклама

Здані минулої суботи будинки розташовані у Київському районі Одеси, неподалік від моря. Вони є частиною сучасного мікрорайону з автономною інфраструктурою, власною системою охорони, автономним опаленням та сучасними комунікаціями. В мікрорайоні є багатоповерхові паркінги, які дозволили звільнити двори від машин та побудувати дитячі майданчики і зони відпочинку.  Також в мікрорайоні готуються до відкриття торговельний центр та дитячий розважальний комплекс, розпочато будівництво великого дитячого садка.

На відкритті будинків був присутній генеральний інвестор компанії Аднан Ківан зі своєю родиною.

Аднан Ківан_KADORR_реклама

"Ми, як завжди, здаємо будинки у термін або раніше, однак головний постулат – це наша якість. Це наше місто, це наша країна, і у нас є зобов'язання перед Богом зробити це місто і в цілому країну більш процвітаючими. Для цього ми працюємо і вдень, і вночі!", - заявив Аднан Ківан.

Аднан Ківан_KADORR_реклама

"KADORR стала синонімом надійності. Ми не просто обійшли конкурентів по декількох позиціях, ми задали темп, стиль і високий європейський рівень якості, починаючи від будівництва і закінчуючи рівнем обслуговування"- привітав новоселів голова ради директорів KADORR Group Руслан Ківан.

Нагадаємо, KADORR Group вже десятиліття займає ТОП позиції в Україні та Східній Європі за кількістю і якістю об'єктів, що здаються. В цій компанії працює поняття персональних гарантій про повернення коштів.

Аднан Ківан_KADORR_реклама

Зараз на рахунку компанії більше 50 зданих житлових будинків, торговельні та бізнес центри, лікарня та школа, а також промислові об'єкти: зернові та сільськогосподарські елеватори. Компанія щорічно інвестує мільйони доларів в розвиток України та вже створила понад 3000 робочих місць. Крім того, на відкритті будинків Аднан Ківан заявив, що скоро представить два нових проекти, інвестиції в які склали $ 85 000 000, та головне, які створять ще кілька тисяч робочих місць. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції