Українська медсестра Каддафі повертається додому

За словами дочки Галини Колотницької, її мама вийшла на зв'язок та розповіла, що зараз діється у Тріполі.

 Українська медсестра лівійського лідера Муаммара Каддафі Галина Колотницька повертається в Україну. Про це розповіла дочка медсестри Тетяна.

За її словами,  вчора, 25 лютого, мама вийшла на зв'язок та розповіла, що зараз діється у Тріполі, пише "Сегодня".

"Стрілянина, бійки, взагалі все те, що показують у новинах. Говорила спокійним голосом, просила щоб не хвилювалися, і що незабаром буде вдома… Сказала, що, слава Богу, зі здоров'ям у неї все добре", - розповіла Тетяна.

На питання про те, чи чекає Галина Колотницька на зарплатню, як десятки інших іноземних медиків, що працюють у Лівії, або ж не повертається через якусь іншу причину, її дочка відповісти не змогла. Вона також не знає, чи перебуває її мама зараз поруч із Каддафі.

Раніше Тетяна розповідала, що її мати виїхала в Лівію 9 років тому. Спочатку працювала в госпіталі, а потім пішла на службу до Каддафі.

"У нього працюють і інші українки медсестрами. Мама одна з них (за деяким даними, у Каддафі 4 медсестри-українки). Він чомусь не довіряє цю справу лівійкам", - додала Тетяна.

Інформація про те, що у Каддафі працює українська медсестра, яка нібито є його коханкою, стала відома завдяки сайту Wikileaks, який опублікував донесення американського посла в Лівії Джейна Кретза.

Читайте також:

Українці відмовляються покидати Лівію через страх втратити роботу

Дочка медсестри Каддафі: мати не його коханка, а просто хороша медсестра

Каддафі завів українську коханку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: