Українська міліція не дочекалася закуплених Toyota Prius і їздить на іржавих "бобіках"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українська міліція не дочекалася закуплених Toyota Prius і їздить на іржавих "бобіках"

Українська міліція не дочекалася закуплених Toyota Prius. / text base

1200 гібридних Toyota Prius закрили на режимному об'єкті МВС України.

Ще кілька місяців тому Японія передала для української міліції 1200 гібридних автомобілів Toyota Prius, однак правоохоронці досі їздять на стареньких ВАЗах і "бобіках".

Як йдеться в сюжеті програми "Гроші", Україна закупила гібридні автомобілі для МВС на Кіотські гроші, отримані від Японії за частину квоти на викиди в атмосферу.

Сама гібридна машина покликана скоротити витрати на пальне, оскільки споживає лише 4,5 літри бензину на 100 кілометрів. В той час, як старенький транспорт міліції споживає 10-12 літрів. Якби всі 1200 машин вже були на ходу, то МВС заощаджувало б близько 100 тисяч гривень на кожні 100 кілометрів.

Втім, українська міліція досі не отримала новенький економний транспорт. Журналісти програми "Гроші" провідали відділки міліції в різних куточках України і поцікавилися, на чому їздить тамтешня міліція.

Як виявилося, здебільшого правоохоронцям виїжджати на виклики доводиться на старих "ВАЗах", "ГАЗелях" і "УАЗах". Що правда, під відділенням МВС в Києві поміж автомобілів "ЛАДА" і "Ланос" стоять кілька Skoda i Volkswagen. У кого зірочок на погонах більше, в того і транспорт кращий.

На Донеччині - автопарк побільше, але тут так само, переважають автомобілі ДЕУ і ЛАДА. Журналісти помітили лишень один новенький джип. У Львові - чомусь взагалі брак машин. Та й там особливо модних й економічних іномарок помічено не було.

У МВС запевняють, що гібридні Toyota Prius ще поки розмитнюють. І щойно процедура буде завершена, вони зразу відправляться служити міліції.

Міліція досі їздить на старих «бобіках» замість Toyota Prius

Міліція досі їздить на старих «бобіках» замість Toyota Prius

Раніше повідомлялося, що черкаська міліція буде їздити на Mitsubishi майже за 300 тисяч.

Наступна публікація