Українська морська авіація досі не оговталася після втечі з Криму

Українська морська авіація досі не оговталася після втечі з Криму

Росіяни забрали собі велику частину техніку, віддавши Україні лише непотріб.

Миколаївська військова частина стала притулком для військових з двох евакуйованих кримських частин – Сакської морської авіації та ескадрильї аеродрому Бельбек. Однак авіаторам досі бракує авіації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові, котрі не зрадили присязі та виїхали з окупованого Криму до України, пережили важкі моменти. Родини солдат і офіцерів – знущання та відвертий грабунок на російських блокпостах. Самі бійці – небезпеку при перельоті.

Сім вертольотів швидко підняли в повітря та в режимі радіомовчанки перегнали до Миколаївської області. Там їх оточили вже свої, бо не розуміли, що відбувається. Льотчики врятували бойову техніку, не чекаючи наказу. Просто взяли відповідальність на себе та забрали вертольоти з Криму.

Літаки з Бельбеку потрапили в Україну іншим чином. Росіяни віддали тільки зіпсовані старі машини. Вони тепер стоять, як брухт. Придатні для використання – росіяни залишили собі.

Як уже повідомлялося, у другу річницю подій у Бельбеку полковник Юлій Мамчур розповів про моральну перемогу над "зеленими чоловічками". Того дня льотчикам Севастопольської бригади тактичної авіації вдалося ненадовго відтіснити ворога від злітної смуги. Але головний результат був медійний. Увесть світ побачив, у Криму діє не "місцева самооборона", а російські спецслужби.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Відео Коли може повернутися в Україну окупована в Криму авіація

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів